حمله خرس های قطبی برای به دست آوردن پارچه جیر

اگر قبلاً از این الگو استفاده نکرده‌اید، یک لباس آزمایشی با استفاده از جین، کرفس یا پارچه‌ای سنگین بسازید.

سهولت و چسبندگی این پارچه ها مشابه پارچه جیر است. اگر انتخاب می کنید از جیر سبک وزن استفاده کنید، پارچه ای با پارچه ای مشابه برای لباس تست خود انتخاب کنید.

پس از دوخت لباس آزمایشی، تناسب آن را به دقت بررسی کنید. هر گونه تغییر لازم در طول را انجام دهید. محل جزئیات طراحی مانند دکمه ها، سوراخ دکمه ها و جیب ها. و سهولت هر گونه تغییر را به قطعات الگوی خود با دقت انتقال دهید.

برای تعیین مقدار دقیق پارچه داکرون برای خرید، طرح آزمایشی الگو را انجام دهید. از آنجایی که بیشتر جیرهای مصنوعی چروک نمی‌شوند، ممکن است مقداری از درزها و سجاف‌ها حذف شود تا مقدار پارچه مورد نیاز کاهش یابد شما ممکن است 0.5 تا 1 یارد (50 تا 100 سانتی‌متر) پارچه صرفه‌جویی کنید.

قبل از انجام یک طرح آزمایشی، روش خیاطی را که استفاده می کنید مشخص کنید صاف یا معمولی. روش ساخت و ساز مسطح (معمولاً برای جیرهای نبافته توصیه می شود) نیازی به درز یا سجاف استاندارد ندارد.

اگر الگوی شما از درزها و لبه های معمولی استفاده می کند، ممکن است برای روش تخت تطبیق داده شود. (برای تکنیک‌های ساخت و ساز به روش صاف، بخش درزهای لبه‌دار را در زیر ببینید.) با این حال، اگر از جیرهای مصنوعی بافته شده یا پارچه شمعی استفاده می‌کنید که درهم می‌روند، از روش معمولی استفاده کنید.

پس از اینکه الگوی شما متناسب با روش دوخت تغییر کرد، می‌توانید از طرح «با چرت زدن» در برگه راهنمای الگو برای انجام طرح آزمایشی استفاده کنید یا می‌توانید با قرار دادن فلش‌های دانه‌دار به اندازه 30 پارچه صرفه‌جویی کنید.

45 درجه از خط دانه واقعی پارچه کاپشن پارچه‌های جیر مصنوعی اغلب دو طرف چرت دارند که پوشیدن کت‌ها، کت‌ها یا جلیقه‌های جیر را دشوار می‌کند. آستر پوشیدن این لباس‌ها را راحت‌تر و راحت‌تر می‌کند و همچنین جزئیات ساخت‌وساز مانند دارت و جیب‌های جوش را پوشش می‌دهد.

 • منابع:
  1. Sewing Synthetic Suedes
 • تبلیغات: 
  1. هودی پوششی مناسب برای آقایان و خانم ها
  2. انواع گوشواره در سراسر اروپا در قرون تاریکی
  3. انتخاب جوراب با کیفیت بسیار ضروری است
  4. با این روش ها یک فرد شاد در جامعه باشید