اسکنرهای بارکد برای خرده فروشی ایده آل هستند

یک گزینه بادوام تر از بارکد خوان های لیزری، بارکد خوان های خطی تصویرگر هستند. این اسکنرها برای خواندن بارکدهای آسیب دیده یا ضعیف چاپ شده یا بارکدهای زیر فیلم آرکوپال یا پوشش پلاستیکی بهتر هستند.
اسکنرهای بارکد خطی برای کاربردهای خرده فروشی، حمل و نقل، دریافت و موجودی ایده آل هستند.
جام مقدس اسکنرهای بارکد شامل اسکنرهای بارکد دوبعدی با قابلیت خواندن آرکوپال دینو هر دو بارکد 1 بعدی و 2 بعدی بدون توجه به آسیب، جهت یا پوشش است.
موتورهای اسکن دوبعدی از بارکد عکس می گیرند که این اسکنرها را برای محیط هایی که به قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری نیاز دارند ایده آل می کند.
از آنجایی که اسکنرهای بارکد دوبعدی همه جهته هستند، سرعت و دقت عکسبرداری نسبت به سایر اسکنرها افزایش یافته است. حداکثر بهره وری از اسکنرهای بارکد دو بعدی آنها را برای اکثر محیط ها، از جمله خرده فروشی، تولید، و خدمات پستی پیک مناسب می کند.
محبوب ترین نوع بارکد اسکنر و پرکاربردترین نوع بارکد اسکنر لیزری است. اسکنرهای بارکد لیزری با قیمتی مقرون به صرفه و قادر به خواندن بارکدهای خطی یک بعدی از فاصله 3.5 فوتی، در انواع مختلفی از دستگاه های آرکوپال فرانسه دستی گرفته تا پوشیدنی و جیبی عرضه می شوند.
امروزه مدل ها و پیکربندی های مختلفی برای هر صنعت و محیطی وجود دارد. آنها بیشتر توسط بارکد خوان خرده فروشان و خواربارفروشان استفاده می شوند.
 • منابع:
  1. Everything You Need to Know About Barcode Scanners (Infographic)
 • تبلیغات: 
  1. 5 روشی که شما می توانید با مرفه کامل زندگی کنید
  2. ساخت خانه با بشکه های فلزی شغلی پردرآمد در شهرهای نفتی!
  3. لو رفتن راز پولدار شدن از یکی از ثروتمندترین انسانهای دنیا!!
  4. تاثیر مصرف میگو در بیماران دیابتی