لوله پلی اتیلن در آمریکا

در حالی که استفاده از لوله پلی اتیلن و پلی اتیلن برای کاربردهای فاضلاب بهداشتی در آمریکای شمالی نسبتاً جدید است، این به کاربران نهایی اطمینان بیشتری می دهد که نسل پیشرفته مواد پلی اتیلن و پلی اتیلن که برای ساخت لوله پلی اتیلن جوشی معاصر استفاده می شوند.

عمر مورد انتظار حداقل 100 سال را فراهم می کنند. به درستی مطابق با استانداردهای موجود ساخته شده و با استفاده از بهترین شیوه ها و استانداردها نصب شده است.

برای شهرداری، این خبر خوبی است زیرا اکنون جایگزین های بیشتری را برای طراحی سیستم های فاضلاب خود لوله پلی اتیلن آبرسانی ارائه می دهد.

رادوشفسکی گفت که مطالعه TEPPFA وضعیت کنونی بسیاری از شهرداری‌ها را نشان می‌دهد که سیستم‌های فاضلاب ترکیبی را اجرا می‌کنند که هم آب باران و هم فاضلاب بهداشتی را مدیریت می‌کنند.

زمانی که بارندگی شدید از ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب فراتر رود و منجر به سرریز فاضلاب تصفیه نشده به رودخانه ها، رودخانه ها و دریاچه ها شود، فاضلاب های ترکیبی می توانند مشکلات جدی آلودگی آب لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت ایجاد کنند.

این نوع طراحی فاضلاب دیگر در ساخت جوامع جدید ایالات متحده استفاده نمی شود و شهرهای قدیمی باید یا سیستم خود را با جداسازی جریان آب باران و فاضلاب بهداشتی ارتقا دهند یا با جریمه های فدرال مواجه شوند.

Radoszewski گفت که مطالعات TEPPFA و Utah نشان می دهد که لوله های پلاستیکی جایگزین مناسبی برای مواد قدیمی لوله مانند بتن و آهن و لوله پلی اتیلن کشاورزی هستند.

وی افزود: وقتی عمر واقعی این لوله‌ها را در نظر بگیریم، ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر خوردگی، شیمیایی و سایش نشان‌دهنده برتری پلاستیک‌ها است. به همان اندازه ارزش پیشنهادی لوله های پلاستیکی برای شهرداری ها مهم است.

به طور معمول، لوله های پلاستیکی به دلیل مزیت وزن سبک تر، قیمت رقابتی تر و نصب آسان تری دارند. بنابراین بله، این خبر خوبی برای صنعت لوله های پلاستیکی در آمریکای شمالی است.

 • منابع:
  1. Study: Service life for PE, PP sewer pipes at least 100 years
 • تبلیغات: 
  1. با بیمه عمر 200 سال عمر کنید
  2. بادبادکی که با نخ پنبه ساخته شده بود به ایستگاه فضایی رسید
  3. با استفاده از acu خودرو می توانید دکل اینترنت همراه بسازید
  4. دستگاه تست قند خون که با تنفس میزان قند خون را می‌سنجد!