مرکز فروش دیس یکبار مصرف پایه دار

دیس یکبار مصرف پایه دار با قیمت های مختلف از طریق مراکز فروش عمده به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان قرار داده می شود. تنوع ارائه سینی و دیس یکبار مصرف در بازارهای تجاری در نمونه‌های مختلفی به چشم می خورد.
این محصولات معمولاً در سایز های مختلف و در طرح های متنوع تولید و وارد بازار پخش می‌شوند. استفاده از این محصولات در مصرف فست فودها،  قنادی ها، رستوران ها و هتل ها و برای پذیرایی در مجالس و مهمانی ها مورد توجه قرار می گیرد.

دیس یکبار مصرف پایه دار

مواد اولیه تولیدی در دیس یکبار مصرف

در تولید دیس های یکبار مصرف از مواد اولیه متفاوتی استفاده می شود که همین امر باعث تمایز این محصولات در بازارهای تجاری می شود. در ادامه برخی از انواع دیس یکبار مصرف موجود در بازار را معرفی خواهیم کرد:

  • دیس یکبار مصرف کاغذی
  • دیس یکبار مصرف مقوایی
  • دیس یکبار مصرف پلاستیکی
  • دیس یکبار مصرف کریستال
  • دیس یکبار مصرف سلولوزی

دیس یکبار مصرف پایه دار

فروش دیس یکبار مصرف پایه دار

خوشبختانه امروزه بازار فروش ظرف یکبار مصرف به دلیل سرعت عمل بالای این محصولات در نمونه‌های مختلفی به چشم می خورد. استفاده از دیس های یکبار مصرف برای انجام مهمانی های بزرگ طرفداران بسیار زیادی دارد.
تولیدکنندگان عمده انواع دیس یکبار مصرف این محصول را در نمونه ها و طرح های مختلف در بازار به فروش می‌رسانند. یکی از پرفروش‌ترین انواع دیس یکبار مصرف نمونه‌های پایه دار این محصول است که به عنوان لوکس ترین مدل های دیس یکبار مصرف در بازار توسط مشتریان خریداری می‌شوند.
دیس یکبار مصرف پایه دار همانند دیگر ظروف پلاستیکی از طریق فروشگاه‌های مختلف در سراسر ایران انجام می‌شود. مشتریانی که قصد خرید دیس یکبارمصرف پایه دار با قیمت ارزان را دارند می توانند از طریق همین مرکز اینترنتی با مشاورین شرکت ما در ارتباط بوده و بهترین نمونه های این محصول را خریداری کرده و مورد استفاده خود قرار دهند.

دیس یکبار مصرف پایه دار

قیمت فروش انواع دیس یکبار مصرف

همان طور که مستحضر هستید امروزه در صنعت تولید ظروف یکبار مصرف از مواد اولیه متفاوتی استفاده می‌شود. بیشتر تولید کننده این محصولات سعی می کنند از مواد اولیه مرغوب در این زمینه استفاده نمایند تا بتوانند محصولی با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار نمایند.
مشتریان در بازارهای فروش با تنوع قیمت فروش انواع دیس یکبار مصرف روبه‌رو می‌شوند که این تنوع قیمت‌ها مربوط به همین مواد اولیه به کار برده شده در تولید این محصولات است.
همچنین برند های مختلف می توانند از طرح ها و مدل های لوکسی برای طراحی این محصولات استفاده کنند که این امر هم می تواند روی قیمت فروش این محصولات تأثیرات بسزایی داشته باشد.

بیشتر بخوانید: سفره یکبار مصرف